TOP 5 seriali, które pokocha każdy facet, a jego partnerka niekoniecznie

Seriale telewizyjne robią w ostatnich latach wielką karierę na świecie. Profesjonalne produkcje takich stacji, jak Netflix, HBO czy FOX mają ogromne budżety, grają w nich gwiazdy kina i opowiadają pasjonujące historie, które wciągają od pierwszego odcinka. Wiele spośród tych seriali zbiera świetne recenzje męskiej części publiczności, ale kobietom nieszczególnie przypadają do gustu. Chcesz się rozerwać i spędzić trochę czasu bez swojej partnerki? Oto TOP 5 seriali, które pokocha każdy facet.

  1. „Synowie anarchii” - serial o prawdziwych facetach, dla prawdziwych facetów. Brutalny, przesiąknięty krwią, seksem, narkotykami i rewelacyjną muzyką. Produkcja opowiada historię gangu motocyklowego z Kalifornii, który zarabia krocie na handlu bronią. Z czasem jednak zaczynają wychodzić na jaw różne szemrane historie z przeszłości, które doprowadzą do otwartej wojny wewnątrz gangu. Mocne i niesamowicie wciągające!
  2. „Breaking Bad” - to klasyczny przykład serialu, który kochają mężczyźni, a kobiety często przy nim zasypiają. Fakt, fabuła czasami niemiłosiernie się wlecze i można odnieść wrażenie, że nic tam się nie dzieje, ale to tylko pozory. „Breaking Bad” to jeden z najlepszych seriali w historii telewizji i pozycja obowiązkowa dla każdego faceta. Nauczyciel chemii o nieprzeciętnym umyśle czuje, że przegrał życie, bo nie zrobił kariery naukowej i nie ma pieniędzy na zapewnienie rodzinie spokojnej przyszłości. Gdy dowiaduje się, że jest ciężko chory, postanawia działać i zaczyna produkować... metaamfetaminę. Pasjonujące!
  3.  „The Walking Dead” - większość kobiet nie przepada za historiami o zombi, a faceci wprost przeciwnie. „The Walking Dead” to najbardziej znana produkcja w tym klimacie. Serial miał swoje lepsze i gorsze momenty, jednak stał się ogólnoświatową sensacją. Zagwarantuje Ci wiele przyjemnych wieczorów w męskim klimacie.
  4. „Wyposażony” - tytuł jest dość enigmatyczny, ale dobrze kombinujesz: głównym bohaterem produkcji jest bardzo hojnie obdarzony przez naturę Ray. Mężczyzna to życiowy przegrany. Nie ma pieniędzy, traci dom, żonę i dzieci, a gdy ostatecznie sięgnie dna, dowie się, że jego przyrodzenie może mu zapewnić zawrotną karierę w branży męskiej prostytucji. Można się przy tym pośmiać i naprawdę nieźle bawić. Serial nie jest dobrze znany w Polsce, ale naprawdę warto do niego sięgnąć.
  5. „Kompania braci” - tematyka wojenna zwykle mocno nudzi kobiety, ale wciąga facetów, dlatego tego serialu nie mogło zabraknąć w naszym zestawieniu. „Kompania braci” to realizacyjny majstersztyk, którego jedynym minusem jest to, że powstał tylko jeden sezon. Ogromna szkoda, bo serial jest wręcz doskonały.

Każdy z tych seriali na pewno Ci się spodoba i możesz do nich sięgnąć bez żadnego ryzyka. Nie zdziw się jednak, jeśli Twoja partnerka będzie w tym samym czasie drzemać na kanapie lub robić sobie paznokcie.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Polecane

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Dyskusja

WWW za 299 zł netto

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.