Współpraca

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu publikacji na nasze portale. Promuj własną osobę lub czerp inne korzyści jakie oferujemy: pozyskuj reklamodawców na nasze portale (wysokie prowizje) lub przyłącz swój portal, blog.

 • Publikuj na naszych portalach

  0
  05.09.2015
  Warunki publikacji materiałów w zasobach Grupy WORTALE.NET. Ten zakres współpracy obejmuje dostarczanie artykułów dla naszego wortalu na wyłączność do publikacji w internecie. Zamieszczamy dostarczony na e-mail artykuł wraz z danymi autora (np. imię, nazwisko. adres www, email, telefon - pełna dowolność).  W...
 • Pozyskuj reklamodawców za prowizje

  0
  05.09.2015
  Oferujemy korzystne prowizje dla osób/firm które pozyskują reklamodawców na nasze portale, na dowolne formy reklamy. Wszystkie warunki są ustalane indywidualnie. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy.
 • Przyłacz swój portal

  0
  05.09.2015
  Masz interesującą stronę a mimo wszystko odwiedza ją mało osób? Dzięki przyłączeniu jej do projektu WORTALE.NET zyskasz od razu dużą grupę czytelników. Ponadto już w ciągu kilku tygodni poprawisz swoje wyniki w Google. Jeśli masz gotową stronę internetową i nie chcesz jej zmieniać - również możesz sie przyłączyć d...
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.