Zasady użytkowania naszych witryn

Korzystanie z tej witryny oraz wszystkich witryn z nią powiązanych oznacza:

Zasady użytkowania

Zasady użytkowania witryn/stron w Projekcie WORTALE.NET oraz innych projektach realizowanych przez Soluma.

1. Korzystanie ze stron, prawa autorskie
Upoważniamy użytkowników do przeglądania i pobierania materiałów umieszczonych na stronach w projekcie WORTALE.NET wyłącznie dla potrzeb prywatnych i niekomercyjnych (za wyłączeniem publikacji na stronach www), pod warunkiem zachowania na kopiach wszystkich informacji o prawach autorskich oraz innych informacji dotyczących własności umieszczonych w materiałach oryginalnych. Materiałów umieszczonych w niniejszej witrynie nie wolno w żaden sposób modyfikować, reprodukować lub publicznie prezentować, wykonywać, rozprowadzać lub w inny sposób wykorzystywać je do jakichkolwiek celów komercyjnych lub publicznych. Niedozwolone jest również wykorzystanie tych materiałów w dowolnej innej stronie internetowej lub sieci komputerowej w jakimkolwiek celu. Materiały umieszczone w niniejszych stronach są chronione prawami autorskimi; jakiekolwiek nieautoryzowane wykorzystanie materiałów znajdujących się na stronach w projekcie WORTALE.NET może stanowić naruszenie prawa własności, ochrony znaków towarowych oraz innych praw. Naruszenie któregokolwiek z przedstawionych zasad użytkowania powoduje automatyczną utratę prawa do korzystania ze stron w projekcie WORTALE.NET oraz innych stronach realizowanych przez Soluma. Należy natychmiast zniszczyć wszystkie pobrane lub wydrukowane materiały.
Istnieje możliwość skorzystania z materiałów z naszych stron do zastosowań komercyjnych za opłatą - osoby zainteresowane prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego.

2. Reklamy
Artykuł oznaczony jako: „Artykuł opublikowany przez Partnera serwisu”, „Akcja partnerska”, "Artykuł partnera serwisu", "Artykuł partnera", Artykuł sponsorowany", "Informacja prasowa" lub podobnie – to płatny artykuł dostarczony przez firmę lub osobę współpracującą z naszymi portalami. Artykuły zawierają treści reklamowe oraz linki reklamowe. Korzystając z naszych portali użytkownicy akceptują taką formę umieszczania reklamy oraz sposób informowania o tym, że artykuł zawiera reklamy.

3. Ograniczenia odpowiedzialności
Strony w projekcie WORTALE.NET mają charakter tylko edukacyjny. Autorzy umieszczanych tu informacji nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek konsekwencje wynikające z wykorzystywania informacji pochodzących ze stron Projektu WORTALE.NET oraz innych projektów realizowanych przez Soluma. Wszystkie materiały zawarte w tych serwisach, są naszą własnością lub osób, które wyraziły zgodę na ich zamieszczenie. Zabrania się zapożyczania, kopiowania części bądź całości . Wszystkie użyte na stronach serwisu nazwy firm, produktów, czcionek, logo są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli.

4. Dane wysyłane przez użytkowników
Poprzez umieszczenie swoich komentarzy, opinii, artykułów, opracowań, zdjęć, grafik i filmów na stronach w projekcie WORTALE.NET i  innych tytułach wydawanych przez projekt WORTALE.NET (lub przesłanie ich na nasze konta e-mail, lub wyrażenie zgody poprzez e-mail) Internauci / użytkownicy / współpracownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne i wieczyste publikowanie, edytowanie i cytowanie tych treści na łamach stron w projekcie WORTALE.NET oraz w innych tytułach wydawanych przez projekt WORTALE.NET

5. Zmiany zasad
Twórcy lub właściciele projektu WORTALE.NET mogą w dowolnej chwili dokonać zmiany zasad, aktualizując powyższe informacje. Ponieważ powyższe informacje witryny są wiążące dla użytkownika, należy sprawdzać co pewien czas czy nie uległy one zmianom. Niektóre informacje mogą zostać zastąpione wyraźnie określonymi informacjami prawnymi lub warunkami znajdującymi się na poszczególnych stronach w projekcie WORTALE.NET

Regulamin użytkowników

Regulamin użytkowników korzystających z witryn w projekcie WORTALE.NET oraz witryn powiązanych z projektem.

Polityka Cookies

 

 

 

 

 

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Polecane

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Dyskusja

WWW za 299 zł netto

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.